درباره داروخانه آنلاین زرتشت

داروخانه آنلاین زرتشت

داروخانه آنلاین زرتشت، به عنوان کاملترین بانک محصولات مجاز داروخانه ای، از سال 1397 در تهران، فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از تاسیس داروخانه آنلاین زرتشت، خدمت رسانی 24 ساعته و تجربه خرید آنلاین با کیفیت و مثبت، در زمینه خدمات دارویی، به تهران و تمامی نقاط ایران می باشد.

محصولات داروخانه آنلاین زرتشت، شامل مکمل های غذایی و ویتامینها، مکمل بدنسازی، محصولات آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی، تجهیزات و لوازم پزشكی، محصولات مادر و کودک می باشد.

امکان خرید از داروخانه زرتشت، به صورت آنلاین، شبانه روزی و 24 ساعته می باشد. داروخانه اینترنتی زرتشت (دکتر حاجی نژاد) دارای مجوز فروش آنلاین اقلام دارویی بدون نسخه، از وزارت بهداشت بوده و تحت نظارت مستقیم و مداوم دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.

داروخانه اینترنتی زرتشت، دارای نشان اعتماد الکترونیک کسب و کار دیجیتال از وزارت صمت بوده و موفق به اخذ نشان 2 ستاره اعتماد الکترونیک از این مرجع نیز شده است.

تمامی کالاها و خدمات داروخانه 24 ساعته زرتشت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد. رسالت داروخانه آنلاین زرتشت برای شما عزیزان، تجربه خرید آنلاین مثبت (ارسال آسان و سریع) به همراه مشاوره تخصصی و رایگان برای انتخاب محصول مناسبتر می باشد.

تاریخچه داروخانه آنلاین زرتشت (دکتر حاجی نژاد)

داروخانه فیزیکی زرتشت تهران (دکتر حاجی نژاد) در شهریور سال 1396 در خیابان زرتشت غربی شهر تهران تاسیس شد. داروخانه زرتشت تهران، بیش از 6 سال است که به عرضه و خدمت رسانی دارویی به همشهریان عزیز تهرانی مشغول است. 

با هدف پوشش کاملتر مشتریان و ارایه خدمات فراتر از مرز شهر تهران، در زمستان سال 1397 اقدام به درخواست مجوز برای تاسیس داروخانه آنلاین و 24 ساعته گردید که با توجه به سوابق مثبت و داشتن امکانات لازم، مجوز تاسیس داروخانه آنلاین زرتشت در تابستان 1398 از طرف دانشگاه علوم پزشکی و وزارت صمت صادر گردید. 

با توجه به انتخاب داروخانه زرتشت تهران، به عنوان داروخانه منتخب و مثبت دانشگاه علوم پزشکی ایران در تابستان سال 1399، رسالت ما بر آن شد جهت خدمات مثبت بیشتر، برای خرید آسان و سریع شما عزیزان، سایت جدید به همراه تیم پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته را راه اندازی کنیم؛ که خوشبختانه این امر در زمستان 1399 محقق شد.

به عنوان بخشی از مسولیت خویش بر این باور هستیم که مهمترین ارزش افزوده یک داروخانه، ارایه خدمات و مشاوره های تخصصی دارویی و بهداشتی رایگان، ارسال کالای با کیفیت و اصل، خدمت رسانی شایسته درخور شان شما مشتریان عزیزمی باشد.

 با این نگرش، مشاورین و متخصصین با تجربه، به صورت آنلاین و رایگان، در خدمت شما عزیزان می باشند که مناسبترین و بهترین خرید آنلاین خود را از داروخانه زرتشت، تجربه نمایید.

اهداف و ارزش های داروخانه آنلاین زرتشت

  • امکان خرید محصولات به روز و با کیفیت
  • تجربه بهترین خرید آنلاین و ارسال فوری
  • پاسخگویی و پشتیبانی سریع
  • ضمانت اصل بودن کالا

به عنوان بخشی از مسولیت خویش بر این باور هستیم که مهمترین ارزش افزوده یک داروخانه، ارایه خدمات و مشاوره های تخصصی دارویی و بهداشتی رایگان در حوزه سلامت می باشد.

با این نگرش داروخانه آنلاین زرتشت، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و با حضور مشاورین و متخصصین باتجربه، مشغول به خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد تا بهترین خرید آنلاین را با خرید از داروخانه آنلاین زرتشت، تجربه نمایید.